Wybory Włodowice - Adam Szmukier Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Wszystkich 2018

Wybory Włodowice - Adam Szmukier Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Wszystkich 2018

Kandydat na Wójta Gminy Włodowice

Strona główna » Aktualności » Kandydat na Wójta Gminy Włodowice

wielkość tekstu: A | A | A

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Komitetu Wyborczego Wyborców Gmina dla Wszystkich 2018

Strona ta służy zapoznaniu Państwa z naszymi dotychczasowymi osiągnięciami samorządowymi, naszym programem  wyborczym oraz kandydatami na Radnych oraz kandydatem na Wójta Gminy Włodowice. Nasz Komitet Wyborczy , to grupa osób pragnąca jak najlepiej służyć mieszkańcom,  a naszym celem nadrzędnym jest wszechstronny i zrównoważony rozwój Gminy Włodowice. Jak sama nazwa Komitetu wskazuje stoimy na stanowisku że niezależnie czy jest to duża czy mała miejscowość, czy mieszka tam więcej czy mniej mieszkańców czy są to ludzie starsi czy młodzi, tam wszędzie jest nasza Mała Ojczyzna i właśnie dlatego powinny być realizowane zadania i inwestycje polepszające jakość życia. Ostatnie lata dowodzą, że nie jest to tylko piękna teoria, ale rzeczywistość. Pragniemy kontynuować efektywne służenie naszej Małej Ojczyźnie  - Gminie Włodowice. Strona ta będzie  aktualizowana dla tego serdecznie zapraszamy do jej odwiedzania.
 

NOTA O MNIE

          Niedawno 25 lipca, obchodziłem swoje 54 urodziny, jestem zodiakalnym Lwem. Prosząc Państwa o poparcie w wyborach samorządowych prezentuję swój wizerunek, jako że przy podejmowaniu decyzji, taka wiedza jest niezbędna. Tak więc, posiadam spory dorobek rodzinny, zawodowy, samorządowy i wiele sukcesów w różnych dziedzinach życia. Duże pokłady energii życiowej sprawiają, że nie istnieją dla mnie rzeczy trudne czy niemożliwe. Moim osiągnięciem, które najbardziej sobie cenię to założenie wspaniałej, kochającej się rodziny. Moja żona Edyta od 31 lat wspiera mnie  w każdej życiowej sytuacji, natomiast córki Karolina i Monika  są moją dumą i nadzieją. Przed laty, ukończyłem Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowo -  kierunek Umiejętności Menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W Policji przepracowałem ćwierć wieku, dosłużyłem się stopnia podinspektora i odszedłem ze stanowiska Dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.  Policja nauczyła mnie odpowiedzialności, posłuszeństwa i dobrej organizacji. Ponadto od piętnastu lat noszę mundur strażaka – ochotnika, obecnie jako Wiceprezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Zawierciu.  Dorobek samorządowy też nie najgorszy, początkowo byłem szeregowym radnym, następnie przewodniczącym rady a obecnie drugą kadencję wójtem. Pomimo tych stanowisk nigdy nie chciałem być i nie zostałem dygnitarzem, bo jest to sprzeczne z moją naturą. Niezmiennie uważam się za człowieka skromnego, wiedzącego, że każda władza pochodzi od ludzi, jest sprawą umowną i imponuje tylko ludziom małym.

          Piękną kartę mojej biografii stanowi wybudowany przeze mnie dom, w którym zamieszkuję wraz z rodziną. Tworzyłem i nadal jeszcze go tworzę z wielką pasją i przekonaniem, że jest moim schronieniem, ale także uzewnętrznia moją osobowość i ambicje.

          Jak z tego jednoznacznie wynika jestem człowiekiem o ogromnym potencjale twórczym, który nie czując zmęczenia ciągle idzie do przodu, nigdy się nie nudzi i nie marnuje czasu, wreszcie takim, który ma odwagę i śmiałość walczyć o swoje marzenia. Jestem bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, doceniam szczerość i otwartość. Śmiało mogę udać się gdziekolwiek tam, gdzie będzie wymagała tego sytuacja, aby realizować swoje zadania.

          Niniejszym, z wielką satysfakcją informuję, że nigdy nie było prowadzone wobec mnie jakiekolwiek postępowanie prokuratorskie czy sądowe. Moją misją i posłannictwem jest, aby jako Wójt Gminy Włodowice, maksymalnie ułatwić i polepszyć życie wszystkim mieszkańcom naszej Gminy,     w każdym nawet najdalszym jej zakątku, bo wszystkich Państwa traktuję, jako moich pracodawców, którzy w momencie wyborów angażują mnie do pracy dla dobra społeczności lokalnej.


Adam Szmukier
Rudniki, 18 września, 2018 roku

czytano: 166 razy

autor: adamszmukier.pl

data dodania: 2018-10-01 12:02:39

Adam Szmukier
Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Komitetu Wyborczego Wyborców Gmina dla Wszystkich 2018 Strona ta służy zapoznaniu Państwa z naszymi dotychczasowymi osiągnięciami samorządowymi, naszym programem  wyborczym oraz kandydatami na Radnych oraz kandydatem na Wójta Gminy ...
dalej 
WYDARZENIA I UROCZYSTOŚCI Ilość zdjęć w galerii: 150
dalej 
ZREALIZOWANE ZADANIA Ilość zdjęć w galerii: 88
dalej 

Zapytanie

JEŚLI MASZ DO NAS PYTANIE
WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Komitet wyborczy
ul. Kościuszki 8A, 42-421 Rudniki

tel.:
e-mail: biuro@adamszmukier.pl

  • SDC13315
  • SDC13320
  • SDC13305
  • SDC13307
  • SDC13303
Wybory Włodowice - Adam Szmukier Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Wszystkich 2018
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna